Ferie zimowe 2015

W czasie ferii zimowych w naszej szkole były prowadzone zajęcia z uczniami klas III – VI pod hasłem ,, Zabawy matematyką” w ramach rozpoczętej w II semestrze innowacji ,, Szachy, warcaby, domino,…” . Zajęcia odbywały się przez cztery dni ( 16.02.2015 – 19.02.2015) w godzinach 10.00 – 12.00. Uczestnikami zajęć byli następujący uczniowie:

·       Mikołaj Doniecki  kl. 3 c

·       Jan Andrychiewicz kl. 4 a

·       Stanisław Płyta kl. 4 a

·       Ksawery Wierzbowski kl. 4 a

·       Agnieszka Burtan kl. 4 b

·       Szymon Karbownik kl. 4 b

·        Wiktoria Czyżewska kl. 4 c

·       Łukasz Florczyk kl. 4 c

·       Julia Młodzińska kl. 4 c

·       Mateusz Salagierski kl. 4 c

·       Nikola Kozłowska kl. 5 c

·       Julia Doniecka kl. 6 a

·       Zofia Szmit kl. 6 a

·     Mateusz Kacperski kl. 6 c

Mistrzem Rozgrywek ,,Chłopska Szkoła Biznesu” odbywających się w naszej szkole podczas ferii zimowych 2015 została Zofia Szmit  uczennica  klasy VI a, natomiast  Mistrzem Rozgrywek ,,Happy Cube’’ została Julia Doniecka uczennica  klasy VI a.

Wyżej wymienione zajęcia prowadziły nauczycielki matematyki –  p. Janina  Ceterowska i p. Teresa Bubel.

Za udział w zajęciach ,, Zabawy matematyką’ uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.