Wyniki szkolnych konkursów ekologicznych

·     Konkurs literacki pod hasłem „Przyroda moja miłość”

Udział w konkursie wzięło 9 uczniów.

I  miejsce  - Patrycja Peliwo klasa VIa – „Przyrodo ukochana ….”

II miejsce – Michał Owczarek klasa Va – „Przyroda moja miłość”

III miejsce  - Julia  Doniecka klasa Va – Spacer po lesie jesienią”

W klasa I- III

I miejsce  -Małgorzata Peliwo klasa I  „W sadzie”

Wyróżnienia – Alicja Kowalczyk kl. VI c, Zofia Szmit Va

Wszystkie nagrodzone prace zostaną wysłane do Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach na Ogólnopolski Konkurs Literacki.

 

·     Listy dla  Ziemi

I miejsce  - Patrycja Peliwo kl. VIa

II miejsce – Marta Zielińska kl. VIa

III miejsce  - Natalia Matynia VIb

 

 

 

 

·     Konkurs na zabawkę ekologiczną

I miejsce  -  Patrycja Peliwo klasa VIa –„Kot” ,

 Oliwia Kaźmierczyk klasa IV c – „Żyrafa”

II miejsce  -  Sara Włodarczyk klasa Vc, -„Żołnierz”  

     Natalia Matynia klasa VIb  - „Pajacyk  z krokodylem na spacerze”

III miejsce – Julia Zatora klasa IV b,  - „Zamek błękitu”

 Julia Wilk klasa IV b  - „Domek dla lalek”

Wyróżnienia:

Michał Kwiel klasa Va – „Wóz pancerny”

Marcela Szwed klasa Vc – „Laleczka”

Piotr Majewski klasa Va „Bębenek”

Julia Milewska klasa VB  „Sowa, nietoperz, mysz”

 

·     Użyteczne przedmioty

I miejsce – Mateusz Kacperski klasa Vc  - Tuba na reklamówki, wieszak na papier toaletowy

II miejsce – Aleksandra Gil klasa IV a  - Etui na telefon

                   - Nikola Kozłowska klasa IV c  - Etui na telefon

 

 

 

·     Konkurs plastyczny pod hasłem „Zmień nawyki, nie klimat”

I miejsce  - Marta Zielińska klasa VIa

II miejsce – Agnieszka Dorosławska klasa VI b

III miejsce – Patrycja Peliwo klasa VIa

 

Wyróżnienia – prezentacja prac na holu szkolnym:

Katarzyna Karasińska kl. VIa, Alicja Kowalczyk kl. VIc,

Daria Sobczyk kl. VI c, Marcin Gregorczyk kl. Vc,

Justyna Lasota kl. VIb, Ola Maciejczyk kl. VIb,

Julia Jasińska VIb,  Patryk Węgierek kl. VIb,

Marta Mroczek kl. VIc, Natalia Matynia kl. VIb,

Julia Doniecka kl. Va.

 

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY  pod  hasłem „Jak wykorzystać siły natury do produkcji energii w powiecie koneckim?”

I miejsce  - Marta Zielińska kl. VIa    Alicja Kowalczyk kl. VI c

II miejsce  - Adam Kołodziejczyk kl. IV a

III miejsce  -Natalia Matynia kl. VI b     Wiktor Wcisło kl. IV b